تبلیغات
بازی کامپیتر - بازی کامپیتر - بازی کامپیتر
بازی کامپیتر
بازی کامپیتر نویسنده : فرشاد نعمتی

دانلود رایگان بازی كامپیوتری وسترن گان Portable Gun

ادامه مطلب+Download

دانلود رایگان بازی جدید كامپیوتر ارتش مجنون محصول 2009 Raven Squad

نوشته شده توسط علی در تاریخ یکشنبه، 15 شهریور ماه 1388

دانلود رایگان بازی جدید كامپیوتر ارتش مجنون محصول 2009  Portable Raven Squad این بازی هم اكنون در بسیاری از سایت ها با حجمی بیش از 1.2 گیگابایت اماده دانلود است كه برای نخستین بار نسخه پرتابل این بازی جدید كه به تازگی انتشار یافته است اماده دانلود توسط گروه سایت میهن دانلود شده است,Portable Raven Squad بازی اکشن اول شخصی که با درگیری میان دو گروه و ارتش در اعماق جنگلهای آمازون شکل می گیرد . بازی نیازمند تاکتیک تیمی در مبارزات اکشن برای غلبه بر دشمن از و جوخه شما باید با طرح و برنامه از پیش معین به دشمن حمله کرده و آنها را از پای در آورد . هر یک از 8 عضو گروه شما که به گروه مجنون شهره هستند، از مهارت های منحصر به فرد و خاصی بهره می گیرند و قدرت های خاصی در بعضی جهات دارند .داستان بازی در سال  2011 در حال وقوع است یعنی در آینده نزدیک و بازی نیز از دو ژانر مطرح اکشن اول شخص و همچنین استراتژیک بهره می گیرد و تنها با مدیریت و مهارت در هردو ژانر شما می توانید از جنگل ها پر از دشمن آمازون زنده خارج شوید.
سازنده : كمپانی Atomic Motion
ناشر : كمپانی Atomic Motion
تاریخ انتشار :  August 27, 2009   
وب سایت اختصاصی : Raven Squad
رده بندی ژانر : اکشن اول شخص
میزان دشوار بودن : متوسط .
زمان مورد نیاز برای آشنایی كامل با محیط بازی : حدود نیم ساعت.
درجه بندی ESRB در مورد محتوای بازی : Teen - مناسب برای تمامی افراد و گروههای سنی 13 سال و بالاتر .
ویژگی های منحصر به فرد باز یكامپیوتری ارتش مجنون Raven Squad :
- داستان بازی در سال 2011 و در جنگل های آمازون در حال وقوع است.
- به دلیل گرافیک قابل قبول در محیط جنگل حس بازی واقعی در جنگل و نبرد با دشمن به خوبی حس می شود.
- ترکیبی عالی از دو ژانر اکشن اول شخص و استراتژیک .
- وجود 8 شخصیت مختلف با ویژگی های منحصر به فرد و توانایی های جداگانه برای انتخاب به عنوان بازیکن .
- فرمان دادن و مدیریت تیمی عالی در بازی .
- و ..
حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی ارتش مجنون Raven Squad :
- OS: Windows 2000, XP
- Processor: P IV 3Ghz / Athlon XP 3000 +
- Memory: 512MB RAM
-Graphics: DirectX9 compatible graphics card with Pixel Shader 2.0 support and 128 MB RAM ATI Radeon 9500 or better, NVidia GeForce 6 series or better
- DirectX : DirectX 9.0C
- Hard Drive: 2.1 GB available
- Sound: DirectX compatible sound system
سیستم توصیه شده برای اجرای بازی ارتش مجنون Raven Squad :
- OS: Windows Vista, XP SP2
- Processor: Intel / AMD CPU with 3.4Ghz
- Memory: 1024 MB RAM
- Graphics: DirectX9 compatible graphics card with Pixel Shader 3.0 support and 256 MB RAM eg ATI Radeon X1900 GT, NVidia GeForce 7900 GT 256MB RAM
- DirectX : DirectX 9.0C
- Hard Drive: 2.1 GB available
- Sound: DirectX compatible sound system

عكس های بسیار زیبا از صحنه های این بازی كامپیوتر در ادامه مطلب موجود است حتما ببینید و از گرافیك بسیار بالا ان شگفت زده شوید!

raven squad

ادامه مطلب+Download

دانلود بازی كامپیوتر نید فور اسپید کربن Need For Speed Carbon Rip

نوشته شده توسط علی در تاریخ یکشنبه، 15 شهریور ماه 1388

دانلود رایگان بازی كامپیوتری نید فور اسپید کربن كم حجم شده Need For Speed Carbon Rip این بازی شباهتهای بسیار زیادی به NFS: Most Wanted دارد، اما اضافه بر این بیشترین چیزی که به چشم میخورد شباهت آن به Initial D است. شما در دره ها و کوهستانها و فراز و نشیب های تند مسابقه خواهید داد و هر لحظه ممکن است توقف بعدی شما مرگ در اعماق دره باشد. البته شباهت هایی به بازی Fast and Furious: Tokyo Drift نیز در Carbon دیده می شود، اما از نظر سابقه Initial D قدیمی تر است و صاحب نام است.قضیه ی اصلی کربن ساده است . شما مدت زیادی از شهر خود دور بوده اید و اکنون بازگشته اید تا دوباره شهرت خود را بدست آورید. در زمانی که شما نبودید شهر به یک منطقه ی جنگی بین راننده ها تبدیل شده است. درست شبیه به Most Wanted شهر به قسمتهای مختلفی تقسیم شده و هر قسمت را یک دسته از رانندگان اداره میکنند. هر دسته در منطقه ی خود با شما مسابقه میدهد. در آخر نیز با سردسته ی آن ها مسابقه خواهید داد. اگرچه ممکن است زمانهایی مجبور شوید برای پایان دادن به حاکمیت یک دسته، بجز نشان دادن مهارتهای خود در خیابان، در صحراهای اطراف شهر نیز مسابقه دهید.سری Need for Speed تا قبل از Most Wanted حالت Drift داشت که قسمتی از مسابقات را تشکیل می دادند اما تو MW این قسمت برداشته شد. توی این نسخه شما باید مهارتهای Drift خودتون رو به حد نساب برسونین و سر پیچ های شدید با سرعت زیاد بپیچید، وگرنه توقف بعدی شما مرگ در اعماق دره خواهد بود.در حالیکه موضوع برگرفته شدن خیلی از نکات بازی از Intial D واقعا مایوس کننده است به این میتوان امیدوار بود که با تجربه ی بالای EA، بازی بیاد ماندی ای مثل NFS: High Stakes خلق شود.چیز دیگری در کربن وجود دارد و که هواداران خودشان را برای آن خواهند کشت . اختیاراتی که برای تغییر اتومبیل در Carbon دارید، تابحال در هیچ بازی دیگری برای هر کنسولی دیده نشده و با هیچ بازی ای قابل مقایسه نیست. مانند عنوانهای قبلی NFS شما میتوانید رینگ های اتومبیل ، باله ی عقب ، Decal ها و تمام چیزهای دیگر را انتخاب کنید. همه ی تغییرات مثل همیشه هستند ولی اینبار در کربن شما میتوانید کنترل تمام تغییرات را در اختیار بگیرید.برای مثال علاوه بر انتخاب یک رینگ 8 اینچی شما میتوانید با آنالوگ استیک اندازه ی دقیق رینگ را تنظیم کنید تا اندازه ی دلخواهتان شود. واقعا فوق العاده است که تا این حد میتوانید اتومبیل خود را به دلخواه تنظیم کنید. به طوری که حتی میتوانید باله ی عقب (Spoiler) ماشین را بطور دستی تنظیم کنید و زاویه ی آن را متناسب با سلیقه ی خود تغییر دهید. درست مثل قبل هرچه در داستان بازی تکنفره جلو میروید، امکانات بیشتری برای ارتقا دادن ماشین برایتان باز می شود.

سازنده : كمپانی EA Canada
ناشر : كمپانی EA Canada
تاریخ انتشار : Oct 24, 2006
وب سایت اختصاصی : Need for Speed Carbon
رده بندی ژانر : اتومبیل رانی خیابانی
میزان دشوار بودن : متوسط
زمان مورد نیاز برای آشنایی كامل با محیط بازی : حدود نیم ساعت .
درجه بندی ESRB در مورد محتوای بازی : Everyone 10+ : مناسب بای تمامی افراد بالای 10 سال به دلیل دارا بودن صحنه های نسبی خشونت.
ویژگی های
بازی كامپیوتر نید فور اسپید کربن  Need for Speed Carbon :
- بازی هیجان انگیز و حرفه ای که حتی یک مسیر اشتباه شما را از دستیابی به مقام باز می ایستاند.
- محیط زیبا و راحت شهر برای انجام مسابقات هیجان انگیز اتومبیل رانی و تبدیل آن به یک پیست پرهیجان .
- ساختن ماشین های مورد علاقه خود و ایجاد تغییرات در آنها با استفاده از فن آوری Autosculpt™ که منجر به ساخت ماشین های بسیار قدرتمند و انحصاری می شود.
- ساخت تیم اتومبیل رانی و اعضای گروه و همچنین شرکت در مسابقات پرهیجان آنلان اتومبیل رانی .
- و ...
سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Need for Speed Carbon :
Number of Players: 1 Player
DirectX Version: v9.0c
Operating System: Windows 2000/XP
حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Need for Speed Carbon:
System: 1.7 GHz or equivalent
RAM: 512 MB
Video Memory: 64 MB
Hard Drive Space: 5300 MB

توجه: علاقه مندان به این بازی زیبای كامپیوتر كه از سرعت اینترنت بالا برخوردار نیستند میتوانند در ادامه مطلب این بازی را از فروشگاه میهن دانلود با قیمت 5 هزار تومان خریداری كنند!

عكس های بسیار زیبا از صحنه های این بازی كامپیوتر در ادامه مطلب موجود است حتما ببینید و از گرافیك بسیار بالا ان شگفت زده شوید!

بازی كامپیوتری نید فور اسپید

ادامه مطلب+Download

بازی كامپیوترمسابقات ماشین های سنگین Truck Racer 2009

نوشته شده توسط در تاریخ شنبه، 14 شهریور ماه 1388
boxshot_uk_largev9o5.jpg
یکی از دسته بازی هایی که علاوه بر داشتن جذابیت محدودیت سنی در آن اهمیت زیادی ندارد ، بازی های ماشین سواری هستند. نمونه های زیادی از این بازی ها در بازارها و اینترنت موجود است. یکی از جذاب ترین این بازی ها که نمونه های آن کمتر پیدا می شود ماشین سواری با ماشین های سنگین و کامیون هایست که می توانند نهایت جذابیت را در کنار یک محیط گرافیکی کامل به نمایش بگذارند. Truck Racer 2009 نام یک بازی فوق العاده جذاب است که کاربر می بایست با نهایت دقت و البته سرعت عمل بتواند با کنار زدن رقبا خود را به همراه کامیون از خط پایان عبور دهد.
این بازی که از گرافیک بسیار مناسبی هم بهره می برد قابلیت های جالبی دارد ، امکان انتخاب کامیون دلخواه ، جاده های متعدد و البته متفاوت از هر لحاظ ، امکان رانندگی در 8 کشور مختلف ، امکان انجام بازی به صورت چند نفره ( تا 8 نفر ) ، مناسب برای سنین بیش از 3 سال و بسیاری امکانات و قابلیت های دیگر که مطمئنا هرکاربری را می تواند محذوب خود کند.

قابلیت های کلیدی بازی Truck Racer 2009 :
- گرافیک مناسب
- امکان انجام بازی به صورت چند نفره
- مناسب برای تمامی سنین
- قابلیت رانندگی در 8 کشور مختلف
- امکان انتخاب جاده ها و یا کامیون دلخواه
- حجم مناسب نسبت به قابلیت ها
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز
 

ادامه مطلب+Download

دانلود رایگان بازی كامپیوتر كال اف دیوتی 5 Call of Duty 5 World at War

نوشته شده توسط علی در تاریخ جمعه، 13 شهریور ماه 1388

دانلود رایگان بازی كامپیوتر كال اف دیوتی 5 با گرافیك بسیار بالا Call of Duty 5 World at War بازی كامپیوتری با گرافیکی فوق العاده بالا، هوش مصنوعی بسیار پیشرفته دشمنان، داستان حماسی و بسیار مهیج و درگیرانه، جلوه های ویژه سینمایی وبسیار با کیفیت، ، تاکتیک های جنگی جدید، وبهره گیری از سلاح های قدرتمند و حقیقی جنگ جهانی که در این نسخه بسیار زیبا و توانا وهمانند سلاح واقعی طراحی شده اند به بهترین نحو ممکن عمل می کنند که همگی این ویژگی های توانسته Call of Duty 5 World at Warرا به زیباترین بازی اکشن اول شخص سال ۲۰۰۸ و یکی ازبی نظیر ترین بازی های اکشن اول شخص تاریخ بازی های رایانه ای مبدل سازد !سری بازی های پرطرفدار Call of Duty سال ۲۰۰۳ در لیست بازی های بسیار پرطرفدارسالیانه قرار گرفت و توانست رقیب قدرتمند این ژانر یعنی سری بازی های پرطرفدار Medal of Honor کمپانی EA Games را کنار بزند و خود به تنهایی عنوان زیباترین سری بازی های ژانر اول شخص و جنگ جهانی دوم را در دست گیرد !Call of Duty 5 World at War توانسته عنوان زیباترین بازی اکشن اول شخص دنیای بازی های رایانه ای را در سال ۲۰۰۸ به دست آورد که افتخار بسیار بزرگیست !در این نسخه نبرد های جنگ جهانی در مناطق اقیانوس آرام و اروپای شرقیدر حال رویداد است و نبرد میان چهار ارتش بزرگ امپراطوری ژاپن، امریکا، شوروی و ارتش نازی های آلمان است .Call of Duty 5 World at War از نگاه منتقدان نیز با استقبال بی نظیری روبرو شدو در اولین نقدی که از سوی مجله معتبر Playstation World از این بازی صورت گرفت،توانست نمره حداکثر و ۱۰ از ۱۰ را دریافت کند که این بازی را از نگاه منتقدان نیز به یک بازی منحصربه فرد و بی نظیر مبدل کرده است .شاید این حرف عجیب یا خنده دار باشد این بازی برای اولین بار با لینك مستقیم و به صورت خیلی فشرده در اینترنت در سایت میهن دانلود منتظر شده است به شما دوستان عزیز كه علاقه به این گونه بازی دارید پیشنهاد میكنیم كه این بازی را حتما از میهن دانلود دریافت كنید و لذت ببرید.

سازنده : کمپانی Treyarch
ناشر : کمپانی Activision
تاریخ انتشار : Nov 11, 2008
وب سایت اختصاصی : Call of Duty: World at War
رده بندی ژانر : اکشن اول شخص جنگ جهانی
میزان دشوار بودن : متوسط .
زمان مورد نیاز برای آشنایی کامل با محیط بازی : حدود نیم ساعت.
درجه بندی ESRB در مورد محتوای بازی : Mature - مناسب برای تمامی افراد و گروههای سنی ۱۷ سال و بالاتر .

ویژگی های بازی كامپیوتر كال اف دیوتی Call of Duty 5: World at War:
- بازی بسیار زیبای گرافیکی بر اساس فن آوری نوین و منحصر به فرد بازی Call of Duty 4 و موتور قدرتمند آن بازی ولی به صورت کاملا بهینه شده و بهبود یافته ساخته شده است !
- جلوه های ویژه بسیار عالی، گرافیک بالای بازی و پرداختن عالی به جزئیات، محیط کاملا قابل تخریب و طبیعی .
- مبارزه گروهی بسیار عالی که همرزمانتان به بهترین وجه ممکن شما را در مبارزات سخت ارتشی یاری خواهند کرد .
- محیطی کاملا زیبا که بازیکن حس واقعی حضور در صحنه نبرد واقعی را با تمام وجود لمس خواهد کرد !
- برای اولین بار در سری بازی های Call of Duty ، این نسخه مبارزه گروهی و آنلاین متفاوتی را عرضه می کند که شامل بازی ۴ نفره زیبا به صورت گروهی و یا بازی دو نفره به صورتی که صفحه به دو نیم صفحه تقسیم می شود !
- در این نسخه بازیکنان در نقش بازیکنان ارتش امریکا و همچنین ارتش شوروی با دشمنان می جنگند !
- گرافیک و صدای سینمایی و منحصر به فرد این نسخه در قیاس با تمامی بازی های رایانه ای این ژانر این بازی را به زیباترین این ژانر تا زمان انتشار بازی مبدل کرد !
- و ...
- سیستم مورد نیاز برای نصب بازی:
-  
سیستم عامل : ویندوز XP / ویستا 32 بیتی
-
پردازنده : پنتیوم چهار 3.0 GHz
-
رم : 512 مگابایت (1 گیگابایت برای ویستا)
-
كارت گرافیك : 256 مگابایت ، انویدیا GeForce 6800 ، atı Radeon X1800 و یا بهتر
- فصای خالی هارد برای ان زپ شدن 6 گیگا بایت
- گرافیک و صدای سینمایی و منحصر به فرد این نسخه در قیاس با تمامی بازی های رایانه ای این ژانر این بازی را به زیباترین این ژانر تا زمان انتشار بازی مبدل کرد !
- و ...

توجه: علاقه مندان به این بازی زیبای كامپیوتر كه از سرعت اینترنت بالا برخوردار نیستند میتوانند در ادامه مطلب این بازی را از فروشگاه میهن دانلود با قیمت 4 هزار تومان خریداری كنند!

Call of Duty 5

ادامه مطلب+Download

دانلود رایگان بازی كامپیوتر كانتر بدون نیاز به نصب Portable Counter Strike 1.6

نوشته شده توسط علی در تاریخ سه شنبه، 10 شهریور ماه 1388

دانلود بازی كامپیوتری كانتر نسخه بدون نیاز به نصب Portable Counter Strike 1.6  یکی از بهترین بازیهای كامپیوتری تحت شبکه است که نیازی به توضیح ندارد! این نسخه پرتابل را شما میتوانید بدون نیاز به نصب بر روی USB زده و با خود به مدرسه یا محل کار ... برده و از بازی کردن لذت ببرید.آخرین نسخه و ویرایش ارائه شده از بازی اکشن تروریستی بسیار محبوب Counter Strike که زیبایی آن در محیط شبکه و بازی به صورت انلاین و گروهی چندین برابر می شود. این نسخه از بازی در سال ۲۰۰۴ عرضه شده و هم اکنون نیز بعد از سه سال مورد استفاده بسیاری از گیم نت ها و گروههای بازی در سرتاسر دنیا به دلیل گرافیک خوب، سرعت مناسب بازی و ویژگی های منحصر به فرد دیگر است این بازی بیش از ۱.۵ میلیون فروش در سرتاسر دنیا داشته که رقمی چشمگیر است و توانست رتبه برترین و پرفروش ترین بازی اکشن آنلاین را از آن خود کند. این بازی زیبا بر پایه هسته بازی مطرح Half-Life 2 ساخته و پردازش شده است.
- سازنده : کمپانی Turtle Rock
- ناشر : کمپانی Sierra Entertainment
- تاریخ انتشار : Mar 23, 2004
- وب سایت اختصاصی : Counter-Strike: Condition Zero
- رده بندی ژانر : اکشن تروریستی و شلیک کننده
- میزان دشوار بودن : متوسط
- زمان مورد نیاز برای آشنایی کامل با محیط بازی : حداکثر ۱۵ دقیقه
- درجه بندی ESRB در مورد محتوای بازی : Teen - مناسب برای افراد ۱۳ سال و بالاتر .
ویژگی های بازی كامپیوتری كانتر نسخه بدون نیاز به نصب Counter-Strike: Condition Zero:
- محیط زیبا و آیتم های جزئی طراحی شده.
- اتمسفر و محیط طبیعی مانند باران و برف و جلوه های ویژه زیبا این چنینی.
قابلیت بازی در MAP ها و نقشه های گوناگون.
- سلاح ها و تجهیزات متعدد و حقیقی
- حجم كم در عین گرافیك بالا
- قابل اجرا در ویندوز ایكس پی  و ویستا
- و...

 توجه: راهنمای نصب بازی به همراه چندین عكس از صحنه های زیبای این بازی در ادامه مطلب موجود است.

Portable Counter Strike 1.6

ادامه مطلب+Download

بازی كامپیوتر هواپیمای جنگی جدید Combat Wings Battle of Britain-PORTABLE

نوشته شده توسط در تاریخ سه شنبه، 10 شهریور ماه 1388
wings-battle-of-britain.jpg
یک بازی فوق العاده جذاب برای سرگرمی شما کاربران میهن دانلود . این بازی فوق العاده جنگی و اکشن با گرافیکی بالا عرضه شده است ولی قابلیت اجرا در اکثر سیستم های کامپیوتری را داراست و نیاز چندانی به سیستم های قوی ندارد . این بازی هوامپیمایی-جنگی محصول شرکت Combat می باشد . بازی فوق العاده که شما را مجبور می سازد در وقت خود را بذارید و روی بازی تسلط پیدا کنید . همه شما دنبال بازی هواپیمایی جنگی گشته اید ولی به شما قول می دهیم مثل این بازی را هرگز ندیده و پیدا نکرده اید . در این بازی شما ابتدا می بایست قدرت کنترل هواپیمای تیزبال خود را داشته باشید و سپس به جنگ با مهاجمینی که به قرارگاه شما حمله می کنند بروید . در ابتدا بازی شما می بایست فرمانده های خود را مطمئن سازید که توانایی کنترل هواپیما و جنگیدن را دارید ، به همین دلیل از شما تست گرفته می شود . فکر نکنید این بازی آسان است ! در ابتدای این بازی شما مشکل می توایند هواپیمای جنگی خود را کنترل کنید . بعد از تست دادن و قبول شدن حالا شما باید به مراحل بالا بروید و ماموریت های مهم جنگی را که به شما محول می شود را انجام دهید . این ماموریت ها مهم بوده و در صورتی که شما بازنده باشید منطقه به دست دشمن می افتد . در طول خلبانی شما ، از سوی قرارگاه و کمک خلبان دستوراتی به شما داده می شود که شما باید مو به مو آنها را اجرا کنید .  از قابلیت های این بازی فوق العاده دارا بودن مراحل مختلف و زیاد و همچنین عوض شدن هواپیمای شما می باشد. شما در این بازی آزاد هستید که به هرجایی که میخواهید بروید ولی باید ماموریتتان را انجام دهید . می توایند هر اندازه که می خواهید به زمین نزدیک یا دور شود . شما با زدن کلید w سرعتتان را زیاد و با زدن کلید s سرعتتان را کم می کنید . موس ابزار هدایت هواپیمای شماست . باید قدرت کنترل هواپیمای جنگی خود را با موس در دست داشته باشید . با فشار دادن کلیک چپ تبر پرتاب می کنید و با فشردن کلیک راست موشک پرتاپ می کنید . البته موشک های شما محدود است ولی تبر نامحدود بوده اما توجه داشته باشید اگر زیاد تیر پرتاپ کنید مسلسل داغ می کند و شما دیگر نمی توایند تیر پرتاب کنید ! پس مراقب خودتان باشید. ما شما را با این هواپیما و دشمنان و آسمان تنها می گذاریم.
ادامه مطلب+Download

دانلود بازی كامپیوتر اكشن ای جی ای 2 IGI 2 Covert Strike

نوشته شده توسط علی در تاریخ دوشنبه، 9 شهریور ماه 1388

دانلود رایگان بازی جنگی كامپیوتر ای جی ایIGI 2 Covert Strikeیكی از ویژه گی های بازی كامپیوتری ای جی كه باعث معروفیت بسیار زیاد ان شده است گرافیك مناسب با حجمی كم در عین حال قابل اجرا با ضعیف ترین سیستم های كامپیوتری است كه علاقه مندان سال هاست به این بازی به چشم یك بازی جنگی كم هزینه نگاه میكنند. در بازی ای جی ای برای كسب امتیاز و موفقیت بیشتر شما تشویق به استفاده از هوش و زیركی میشوید به جای این كه خود را نیرویی بی رحم و شكست نا پذایر نشان دهید.مراحل این بازی اعم از 19 منطقه در سه قاره جهان را پوشش میدهد و اعم از فرار از ساختمان تا در گیری در كوه و جنگل و شهر و روستا است.در بازی igi 2 بیش از 30 اسلحه پیشرفته جهان با دقت و كاربرد واقعی سلاح های حقیقی از جمله: تپانچه ,چاقو,تفنگ دوربین دار چند مدل,بازوكا,نارنجك و انواع مسلسل سبك و سنگین استفاده میشود كه با طی هر یكی از مراحل شما به اسلحه های جدید دست خواهید یافت.شما در این بازی به عنوان یك قهرمان وارد خاك دشمن خواهید شد و اهداف از پیش تعیین شده خود را منهدم خواهید كرد,همچنین در بازی شما از ابزار هایی شامل نقشه,دستگاه تصویر برداری حرارتی,سیستم با زنگ هشدار,دوربین دو چشمی دیجیتال دید در شب,رایانه قابل حمل,اطلاعات ماهواره ای و ... بهره مند هستید.در این بازی كه به گفته سازنده بازی هوش مصنوعی بسیار جالب به كار رفته افراد و دشمنان شما از رفتار های انسان های معمولی و هوش ان ها بهره مند هستند و این جذابیت خاصی به این بازی خواهد داد. این بازی كامپیوتری نسخه بدون نیار به نیاز به كرك بوده شما با دانلود این بازی تست شده توسط گروه سایت میهن دانلود از لذت های یك بازی جنگی در كامپیوتر خود بهره مند خواهید شد پیشنهاد میكنیم حتما دانلود كنید.
 - ویژه گی های بازی كامپیوتری جنگی ای جی ای 2  
IGI 2 Covert Strike :
 - كاهش حجم بازی از 1گیگا بایت به 200 مگابایت
 - گرافیك بسیار بالا در  عین حجم كم
 - ارائه زیبا ترین صحنه های صوتی و تصویری
 - امكان انتخاب شرایط و نوع بازی توسط مدیر بازی (شما)
 - نیاز نداشتن به سخت افزار ان چنانی برای اجرای بازی
 -
امكان نصب بازی روی كلیه ویندوز ها Windows 98/2000/XP/Vista 
 -نسخه بدون نیاز به نصب و كرك Portable
 -و...
 
حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی:
 -
پردازنده 700 مگاهرتز
 -
128 مگابایت رم
 -
32 مگابایت کارت گرافیک
 - فضای خالی هارد دیسك 1 گیگا بایت
 توجه: راهنمای نصب بازی به همراه چندین عكس از صحنه های زیبای این بازی در ادامه مطلب موجود است.

IGI2cover

ادامه مطلب+Download

دانلود بازی كامپیوتر جنگی جهنم در ویتنام Portable The Hell in Vietnam

نوشته شده توسط علی در تاریخ یکشنبه، 8 شهریور ماه 1388

دانلود بازی كامپیوتری جهنم در ویتنام Portable The Hell in Vietnam این بازی كه بر اساس روال جنگ های وحشتناك در ویتنام صورت گرفته شده ساخته شده است. در بازی شما نقش سربازان ایالات متحده امریكا را بر عهده دارید كه به صورت ماموریت هایی به شكل گروهای 3 تا 4 نفره برای اهداف خاص به مناطق جنگی فرستاده میشوید,شما در این بازی كنترل افراد گروه و نوع استراتژیك و چیدمان جنگی را مدیریت خواهید كرد اگر به شكلی هوشمند پیش روی كنید حتما به راحتی موانع را پشت سر خواهید گذاشت اما اگر به شكل مبتدیانه و بدون فكر عمل كنید بدون شك در حالت بازی اسان (Easy)  نیز شكست خواهید خورد برای حل این مشكل ابتدا با قرار دادن در حالت بازی اسان به كمی ماجراجویی بپردازید تا روند انجام كار و نوع بازی و شگرد حمله های دشمن را شناسایی كنید پس از شناخت صصحیح از این بازی جذاب اكشن به راحتی خواهید توانست مراحل را پشت سر گزاشته و از بازی كه یكی از زیبا ترین بازی های جنگی كه تا به حال دیده اید لذت ببرید این بازی كامپیوتری نسخه بدون نیاز به نصب بوده و با اجرای ایكون بازی كه پس از دانلود موجود است بازی انجام میشود و به هیچ گونه كرك یا مسائل دیگر نیازی ندارد از دانلود این بازی كامپیوتری جنگی از سایت میهن دانلود لذت ببرید.
ویژه گی های بازی كامپیوتر جنگی جهنم در ویتنام
Portable The Hell in Vietnam :
- نسخه بدون نیار به نصب پرتابل 
Portable
- كاهش حجم بازی از 2 گیگا بایت به 500 مگابایت
- گرافیك بسیار بالا در  عین حجم كم
- ارائه زیبا ترین صحنه های صوتی و تصویری
- امكان انتخاب شرایط و نوع بازی توسط مدیر بازی (شما)
- نیاز نداشتن به سخت افزار ان چنانی برای اجرای بازی

-
امكان نصب بازی روی كلیه ویندوز ها Windows 98/2000/XP/Vista
-
و...
سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی:
- سی پی یو پنتیوم 4 با 
1.6 GHz
- رم 512
- كارت گرافیك 128
- فضای خالی هارد دیسك 2 گیگا بایت

توجه: راهنمای نصب بازی به همراه چندین عكس از صحنه های زیبای این بازی در ادامه مطلب موجود است.

بازی كامپیوتری جهنم در ویتنام

ادامه مطلب+Downloa
نظرات() 

ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام
Online cialis
چهارشنبه 11 مهر 1397 01:31 ب.ظ

You reported it adequately.
generic cialis review uk cost of cialis cvs cialis australian price india cialis 100mg cost cialis coupon cialis official site online cialis cialis et insomni viagra cialis levitra cialis soft tabs for sale
online canadian pharmacies
یکشنبه 1 مهر 1397 10:27 ق.ظ

Helpful posts. Thanks a lot!
canadian prescriptions online serc 24 mg buy viagra now canadian pharmacy world top rated canadian pharmacies online canada online pharmacies surrey drugs for sale in uk canada pharmacies most reliable canadian online pharmacies canada online pharmacies reviews canada rx
viagraessale.com
چهارشنبه 28 شهریور 1397 07:07 ق.ظ

You expressed that adequately.
venta de cialis canada precios de cialis generico generico cialis mexico cialis 50 mg soft tab cialis rezeptfrei sterreich cialis online deutschland opinioni cialis generico 5 mg cialis pharmacie en ligne cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon
http://cialisvv.com/
دوشنبه 12 شهریور 1397 01:33 ب.ظ

Beneficial forum posts. Regards.
price cialis best cialis efficacit cialis sans ordonnance cialis coupon buying cialis overnight cialis from canada buying cialis overnight generic cialis review uk cialis coupon cialis cipla best buy
http://cialisvipsale.com/
یکشنبه 11 شهریور 1397 09:06 ب.ظ

Amazing tons of wonderful advice!
achat cialis en itali callus cialis pills boards cialis lowest price cialis cuantos mg hay ou acheter du cialis pas cher cialis savings card generic cialis pill online preis cialis 20mg schweiz acquistare cialis internet
http://viabiovit.com/waar-te-koop-echte-viagra-online.html
سه شنبه 23 مرداد 1397 08:42 ق.ظ

Effectively expressed genuinely! .
online pharmacy online find viagra buy viagra soft cheap online pharmacy uk purchase viagra online buy viagra online using paypal buy viagra for women viagra side effects buy real viagra online uk buy cheap viagra uk
http://babecolate.com/how-do-i-buy-cialis-in-canada.html
سه شنبه 23 مرداد 1397 12:19 ق.ظ

Whoa a good deal of useful info.
cialis y deporte cialis for bph cialis arginine interactio cialis patentablauf in deutschland acheter du cialis a geneve price cialis wal mart pharmacy cialis 30 day sample cilas cialis dosage amounts buy brand cialis cheap
Cialis canada
دوشنبه 7 خرداد 1397 01:49 ب.ظ

This is nicely said! !
cheap cialis only best offers 100mg cialis online prescriptions cialis callus cialis online deutschland online prescriptions cialis cialis daily reviews cialis australia org cialis 100mg suppliers only here cialis pills
Viagra vs viagra
چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397 10:19 ب.ظ

You actually suggested it very well!
sildenafil generic price order viagra online cheap cheap viagra with prescription how to buy viagra online safely how to get viagra from doctor cheap sildenafil tablets buy viagra superdrug buy viagra online how to buy viagra online without a prescription buying online viagra
Buy cialis
شنبه 18 فروردین 1397 11:09 ب.ظ

Truly a lot of terrific material.
40 mg cialis what if i take get cheap cialis cialis online deutschland cialis generika in deutschland kaufen tadalafil 10 mg cuanto cuesta cialis yaho import cialis cialis generico cialis soft tabs for sale cuanto cuesta cialis yaho
Cialis canada
جمعه 3 فروردین 1397 01:43 ق.ظ

This is nicely said. .
cheap cialis buying brand cialis online cialis 20 mg enter site very cheap cialis cilas look here cialis cheap canada order generic cialis online weblink price cialis cialis 05 cialis canada on line
dream city metropolis hack
جمعه 4 اسفند 1396 06:29 ب.ظ
من به سادگی نمی توانستم سایت خود را قبل از اینکه پیشنهاد کنم که واقعا از اطلاعات استاندارد یک عرضه شخصی لذت می بردم، ترک کردم
بر مهمانان شما؟ برای بازنشستگی در پست های جدید، دوباره تلاش می کند
imvu hacks
دوشنبه 13 آذر 1396 06:36 ب.ظ
هی اونجا! من می دانم که این مسئله بسیار جدی است اما من می خواهم بپرسم.
آیا شما علاقه مند به لینک های تجارت و یا شاید مهمان نوشتن یک مقاله وبلاگ است
یا برعکس؟ سایت من در مورد بسیاری از موضوعات مشابه شما را مورد بحث قرار می دهد و من فکر می کنم که ما می توانیم از هر یک از آنها بهره مند شویم
دیگر. اگر شما علاقه مند هستید احساس رایگان به من یک ایمیل به من شلیک کنید.
منتظر شنیدن از شما هستم! در هر صورت وبلاگ خیلی جالبی هست!
foot problems
دوشنبه 27 شهریور 1396 06:35 ق.ظ
Thanks for finally writing about >بازی کامپیتر - بازی کامپیتر - بازی کامپیتر <Loved it!
chaturbate token generator
دوشنبه 13 شهریور 1396 03:06 ق.ظ
May I simply just say what a comfort to uncover somebody that
genuinely understands what they're discussing over
the internet. You actually know how to bring a problem to light and make it
important. A lot more people have to look at this and
understand this side of the story. I was surprised that you aren't more popular since
you definitely have the gift.
How can I increase my height after 18?
سه شنبه 17 مرداد 1396 11:54 ق.ظ
Oh my goodness! Incredible article dude! Many
thanks, However I am going through problems with your RSS. I don't know
why I can't join it. Is there anybody having the same RSS issues?
Anyone that knows the solution will you kindly respond?
Thanx!!
Foot Pain
دوشنبه 16 مرداد 1396 03:24 ب.ظ
If some one wishes to be updated with hottest technologies
then he must be pay a visit this web page and be up to date daily.
Miriam
سه شنبه 10 مرداد 1396 08:20 ب.ظ
I have been browsing online more than 3 hours today, yet I never found any
interesting article like yours. It's pretty worth enough for me.
In my view, if all web owners and bloggers made good content as you did,
the net will be a lot more useful than ever before.
Foot Problems
شنبه 7 مرداد 1396 10:51 ق.ظ
Hi there, I read your new stuff on a regular basis. Your story-telling style
is awesome, keep it up!
Brigida
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 10:04 ق.ظ
What's up Dear, are you really visiting this site daily, if
so then you will without doubt get pleasant experience.
Stanley
شنبه 23 اردیبهشت 1396 10:16 ق.ظ
This design is steller! You obviously know how to keep a reader entertained.
Between your wit and your videos, I was almost moved to
start my own blog (well, almost...HaHa!) Excellent job.
I really loved what you had to say, and more than that, how you presented it.

Too cool!
BHW
دوشنبه 28 فروردین 1396 03:18 ب.ظ
My brother recommended I might like this website.
He was totally right. This post actually made my day.
You cann't imagine simply how much time I had spent for this information!
Thanks!
BHW
جمعه 18 فروردین 1396 10:24 ب.ظ
It's impressive that you are getting thoughts from this paragraph as well as from our dialogue
made at this place.
عماد
دوشنبه 13 مهر 1394 11:47 ق.ظ
این چه سایت کیریه خا ک بر سرت کنن
پنجشنبه 28 خرداد 1394 08:19 ب.ظ
سایش خیلی هم خوبه
رشید
شنبه 22 فروردین 1394 09:00 ب.ظ
با سلام-این سایت هرقدر بد و هر قدر خوب. بالاخره یه بنده خدایی براش زحمت کشیده.برای سیستم های فوق العاده پایین.این فحشها چیند میدید واقعا خجالت نمیکشید؟مگر پدر مادر بالا سر شما ها نبوده اسم خودتونم ادم میذارید؟با این فحش ها چیرو میخوایید ثابت کنید شخصیت خانوادگی تونا
00
شنبه 8 فروردین 1394 06:21 ب.ظ
خاک تو سراون حروم زاده هایی که فحش اینطوری میدن
این سایت ازیک موبایل هم بهتره
____
ننه کسی که فحش گذاشت
دوشنبه 4 اسفند 1393 11:43 ق.ظ
اینوبه همه ی اونای که فش دادن می گم سایتش خیلی عالیه
چهارشنبه 17 دی 1393 06:34 ب.ظ
خاک تو سرت با این وبلاگت
هک شدی
ولی چونکی این وبلاگت به در عمه تم نمی خوره ولش کردم.

با تشکر انجمن
کیر رفت تو وبلاگ
دوشنبه 1 دی 1393 11:40 ب.ظ
این جوابهایی رکیکی که ادمهای حرامزاده فرستادن واقعا شرم اوره
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30
آرشیو ماهیانه
لیست کامل آرشیو
آمار
تعداد کل مطالب ارسالی
تعداد کل نویسندگان
تاریخ آخرین بروزرسانی
تعداد بازدید امروز از وبلاگ
تعداد بازدید دیروز از وبلاگ
تعداد بازدید ماه قبل
تعداد بازدید کل از وبلاگ
تاریخ آخرین بازید از وبلاگ
نویسندگان