تبلیغات
بازی کامپیتر - بازی کامپیتر - بازی کامپیتر
بازی کامپیتر
بازی کامپیتر نویسنده : فرشاد نعمتی

دانلود رایگان بازی کامپیوتر پرتابل اکشن و وحشتناک Will Rock

نوشته شده توسط در تاریخ دوشنبه، 19 بهمن ماه 1388

r_3syw4egbom01a8lhb363.jpgبازی Will Rock از سری بازی های اکشن است که می توان گفت که تلفیقی از جنگ مدرن و قدیمی است. در این بازی شخصیت اول فردی است به نام راک. وی دانشجوی باستان شناسی است. در یک حادثه ای راک متوجه می شود که دوستش توسط موجودات مرموزی که ابتدا هویت آن ها برایش نامعلوم است ربوده شده است. در ادامه وی با یک گروه وحشتناک و خونخواری معروف به ارتش ORA مواجه می شود که در واقع دوستش به توسط این گروه ربوده شده است. هدف اصلی این موجودات اساطیری احیا کردن ارواح شیطانی مربوط به دوران یونان قدیم است. رییس و فرمانده اصلی ORA زئوس خدای خدایان یونان قدیم است که دوست راک نیز به دستور وی برای اهداف شیطانی ربوده شده است. پس راک نیز با مطلع شدن از تمام ماجرا دست به کار شده و با نابودی تک تک موجودات اهریمنی به مقر اصلی زئوس نزدیک می شود ... سلاح های به کار رفته در بازی بسیار پیشرفته و جذاب می باشد. موجودات اهریمنی نیز ویژگی خاص خود را دارند. از جمله عجایب بازی می توان به موجوداتی به نام مینوتورها اشاره کرد که در صورت کشتن آن ها دو نیم شده و به دو موجود مستقل دیگر تقسیم می شود! این بازی به صورت بدون نیاز به نصب (پرتابل) است.
ویژگی های بازی Will Rock:
ـ گرافیک قابل قبول
ـ به صورت پرتابل
ـ سلاح های پیشرفته و خوش دست
ـ موجودات اهریمنی بر اساس داستان های یونان قدیم طراحی شده اند
حداقل سیستم مورد نیاز:
ـ سیستم عامل xp or vista
ـ پردازنده مرکزی pentium3
ـ کارت گرافیک 64MB
ـ حافظه موقت 256MB

تصاویری از بازی را می‎توانید در ادامه مطلب ببینید.

ادامه مطلب+Download

دانلود رایگان بازی کامپیوتر اکشن ورود به ماتریکس Enter The Matrix

نوشته شده توسط در تاریخ دوشنبه، 19 بهمن ماه 1388
2u595r6.jpg
بی شک حداقل تبلیغات فیلم معروف ماتریکس را ملاحظه کرده اید. فیلمی که جوایز متعددی را به خاطر جلوه های ویژه بسیار پیشرفته و حرفه ای کسب کرده است. در این پست، بازی بسیار زیبای ساخته شده از روی این فیلم دیدنی و تخیلی را آماده دانلود کرده ایم. در این بازی همانند فیلم ماتریکس شما قوانین فیزیکی و قانون گرانش را نقض می کنید و با حرکات خارق العاده و آکروباتیک خود به نبرد با تبهکاران حرفه ای می پردازید. حرکاتی مانند جهش به روی دیوار و عکس العمل بسیار سریع در برابر تیرهای رها شده از تجهیزات جنگی تبهکاران برای حفاظت از جان خود. گرافیک بالای بازی بر حساسیت آن می افزاید. صدای شلیک گلوله و دیگر صداهای طراحی شده برای حالتهای بی شمار بسیار طبیعی بوده و هیجان بازی را دو چندان می کند. این بازی به صورت بدون نیاز به نصب (پرتابل) است.
 ویژگی های بازی:
 
ـ گرافیک بالای بازی
 ـ بازی به صورت پرتابل
 ـ صدای طبیعی و نزدیک به حقیقت
 ـ تلفیقی از هنرهای رزمی و نبرد با سلاح های گرم
 حداقل سیستم مورد نیاز:
 
ـ سیستم عامل xp or vista
 ـ پردازنده مرکزی pentium3
 ـ کارت گرافیک حداقل 64MB
 ـ حافظه موقت 512MB


تصاویری از بازی را می‎توانید در ادامه مطلب ببینید.

ادامه مطلب+Download

دانلود بازی کامپیوتر پرتابل و اکشن حمله هوایی Air Strike 2

نوشته شده توسط در تاریخ یکشنبه، 18 بهمن ماه 1388
8ggdk4h.jpg
بازی بسیار مهیج و بی نظیر Air Strike 2 یکی دیگر از بازی های هوایی هست که در آن شما خلبان هلی کوپتری خواهید بود که باید با دقت و درایت خود مواضع نظامی دشمن را نابود کنید. گرافیک بسیار عالی بازی نسبت به حجم آن هر کسی را به حیرت وامی دارد. تنوع محیط اطراف در مراحل مختلف به گونه ایست که تا ساعت ها از بازی خسته نخواهید شد. کنترل هلی کوپتر با تکنولوژی پیشرفته هوش مصنوعی به صورت استادانه ای طراحی شده و بسیار خوش دست است. در طی مراحل با انواع پرنده ها از قبیل هواپیما و هلی کوپتر رو برو خواهید شد و از انواع وسایط و تجهیزات زمینی می توان به ضد هوایی ها و ماشین های نظامی و انواع تانک و از نوع دریایی نیز به کشتی ها و ناو های جنگی فوق پیشرفته اشاره کرد. توصیه می کنم این نبرد را از دست ندهید. این بازی به صورت بدون نیاز به نصب (پرتابل) می باشد.
 ویژگی های بازی:
 
ـ گرافیک عالی نسبت به حجم کم بازی
 ـ بازی به صورت پرتابل
 ـ پرداختن به جزییات محیط به صورت ماهرانه
 ـ تنوع تجهیزات جنگی
 ـ مراحل جذاب و غیر تکراری
 حداقل سیستم مورد نیاز:
 
ـ سیستم عامل xp or vista
 ـ پردازنده مرکزی pentium3
 ـ کارت گرافیک 64MB
 ـ حافظه موقت 256MB

تصاویری از بازی را می‎توانید در ادامه مطلب ببینید.

ادامه مطلب+Download

دانلود رایگان بازی کامپیوتر پرتابل پیکار تانک ها Battle Tanks T34 vs Tiger

نوشته شده توسط در تاریخ پنجشنبه، 8 بهمن ماه 1388
در زمان جنگ جهانی دوم نیروهای شوروی سابق طی عملیات Bagration برای تلافی کردن حملات غافلگیرانه قبلی آلمان ها با تمام قوا به این کشور حمله کردند. این حمله تلفات سنگینی را بر آلمان ها تحمیل کرد .... بازی WWII Battle Tanks نیز بر اساس همین جنگ ساخته شده است. در این بازی شما راننده تانکی خواهید بود که باید به مواضع دشمن حمله کرده و حداکثر خسارت را بر پایگاه ها و تجهیزات نظامی دشمن وارد کنید. کنترل تانک به طور کامل در دست شماست و بسیار خوش دست نیز هست. بازی دارای گرافیک بی نظیر و بسیار جذابی است که با مهارت خاصی به جزییات پرداخته شده است. نکته قابل توجه در مورد این بازی قابلیت بازی چند نفره از طریق اینترنت یا تحت شبکه به صورت آنلاین تا 16 بازیکن است. این بازی به صورت بدون نیاز به نصب (پرتابل) است.
 ویژگی های بازی:
 
ـ بازی به صورت بدون نیاز به نصب
 ـ گرافیک بسیار بالا
 ـ قابلیت بازی تا 16 نفر از طریق اینترنت و شبکه
 ـ استفاده از هوش مصنوعی پیشرفته در طراحی بازی
 ـ ساخته شده بر اساس رویداد تاریخی مربوط به جنگ جهانی دوم
 ـ کنترل کامل بر تمام تنظیمات تانک
 حداقل سیستم مورد نیاز:
 
ـ سیستم عامل xp or vista
 ـ پردازنده مرکزی pentium3
 ـ کارت گرافیک 128MB
 ـ حافظه موقت 512MB

12229.jpgتصاویری از بازی را می‎توانید در ادامه مطلب ببینید.

ادامه مطلب+Download

دانلود بازی کامپیوتر اکشن و پرتابل Devastation Zone Troopers

نوشته شده توسط در تاریخ چهارشنبه، 7 بهمن ماه 1388
Devastation Zone Troopers از سری بازی های اکشن و هیجانی است که در آن سرعت عمل حرف اول را می زند. در این بازی شما مامور حرفه ای انهدام منطقه نظامی دشمن و همچنین یکی از اعضای ستارگان آبی گروه متحد هستید. شما جنگ بسیار سخت و طاقت فرسایی را در پیش روی خواهید داشت که با آموزش و تمرین کافی باید خود را برای آن آماده کنید. در ابتدای ماجرا وقتی که شما طبق مسئولیت قبلی در حال گشت زنی در مرز هستید به ناگاه کد قرمز را از طریق تماس صوتی دریافت می کنید، بله! امپراتوری راکای به طور غافلگیرانه و با تمام قوای خود به سیاره حمله کرده است، شما از معدود کسانی هستید که از این معرکه زنده مانده اید و باید با تمام قدرت و توان رزمی خود و با استفاده از سلاح های پیشرفته این امپراتوری متخاصم را از زمین بیرون کنید ... بازی به صورت بدون نیاز به نصب (پرتابل) است که در اکثر کامپیوترها قابل اجرا خواهد بود.
 ویژگی های بازی:
 
ـ گرافیک بالا نسبت به حجم کم آن
 ـ بدون نیاز به نصب
 ـ پرداختن به جزییات به طور جذاب
 ـ تجربه بیش از 50 سطح در طی مراحل
 حداقل سیستم مورد نیاز:
 
ـ سیستم عامل xp or vista
 ـ پردازنده مرکزی pentium3
 ـ کارت گرافیک 64MB
 ـ حافظه موقت 256MB

628Thumb2.jpgتصاویری از بازی را می‎توانید در ادامه مطلب ببینید

ادامه مطلب+Download

دانلود بازی کامپیوتر استراتژیک و پرتابل Project Aftermath

نوشته شده توسط در تاریخ سه شنبه، 6 بهمن ماه 1388
در دوران پس از جنگ عظیم زمانی که دشمن شما هر آنچه را که برایتان عزیز بوده از میان برده است وقت آن رسیده که باز گشته و انتقام جنایات انجام یافته توسط دشمن را به طور کامل بگیرید. برای انجام این هدف بزرگ سربازان ارتش Morphid و انواع سلاح های ژنتیکی مخرب در اختیار شما خواهد بود .... بازی Project Aftermath یکی از بازی های سبک اکشن هست که تمام مراحل آن بر اساس اهداف از پیش تعیین شده و مشخص انجام می شوند. در این بازی با دشمنان مغولی درگیر خواهید شد و وظیفه دارید که از مناطق استراتژیک تصویربرداری کرده و در موقع مناسب آن ها را تسخیر کنید و در ادامه به هدف اصلی خود که قتل عام دشمنان و نجات گروگان هاست بپردازید. بازی به صورت بدون نیاز به نصب (پرتابل) است.
 ویژگی های بازی:
 
ـ گرافیک فوق العاده
 ـ قابل اجرا در کامپیوترمقصد بدون نیاز به نصب
 ـ تجربه 10 ماموریت سخت و هیجان انگیز
 ـ جمع آوری افتخارات برای افزایش مهارت و تجهیزات نظامی
 ـ فرماندهی 4 قهرمان قدرتمند در طی مراحل
 حداقل سیستم مورد نیاز:
 
ـ سیستم عامل xp or vista
 ـ پردازنده مرکزی 2 GHz
 ـ حافظه موقت 512MB
 ـ کارت گرافیک 512MB
 ـ نصب DirectX 9c

Project_Aftermath.jpgتصاویری از بازی را می‎توانید در ادامه مطلب ببینید.

ادامه مطلب+Download

دانلود رایگان بازی کامپیوتر اکشن و پرتابل آلین شوتر Alien Shooter 2

نوشته شده توسط در تاریخ سه شنبه، 6 بهمن ماه 1388
بازی Alien Shooter 2 یکی از معروف ترین و محبوب ترین بازی های سبک اکشن است که هدف کلی آن نابودی موجودات اهریمنی و خون آشام می باشد. در طی مراحل بازی انواع و اقسام موجودات عجیب و وحشتناکی را در پیش روی خواهید داشت که نابود کردن آن ها کار آسانی نخواهد بود. اوج هیجان بازی را وقتی تجربه خواهید کرد که این موجودات چندش آور شما را در اتاقی محصور می کنند و شما باید با به کار گیری انواع سلاح های لیزری و یخی و ... خود را با دقت و سرعت تمام از محاصره آن ها بیرون آورده و در موقعیت مناسب دیگر همه شان را نابود کنید. این بازی گرافیک بالایی دارد. دوربین بازی (زاویه دید) همانند بازی های استراتژیک از بالا می باشد که این ویژگی Alien Shooter 2 را متفاوت از بازی های همانند کرده است. Alien Shooter 2 به صورت بدون نیاز به نصب (پرتابل) است.
 ویِژگی های بازی:
 
ـ گرافیک بالا
 ـ حمله ناگهانی ده ها اهریمن
 ـ بیش از 50 نوع اسلحه
 ـ تغییرات آب و هوایی محسوس و زیبا در طی مراحل
 حداقل سیستم مورد نیاز:
 
ـ سیستم عامل xp or vista
 ـ پردازنده مرکزی 1.7 GHz
 ـ حافظه موقت 256MB
 ـ کارت گرافیک 64MB

as2jewel.jpgتصاویری از بازی را می‎توانید در ادامه مطلب ببینید.

ادامه مطلب+Download

دانلود بازی کامپیوتری و زیبای RollCage

نوشته شده توسط در تاریخ یکشنبه، 4 بهمن ماه 1388
rollcage.jpg
این بار با یک بازی ماشینی خدمتتون رسیده ایم . شاید الان شکوه میکنید که ای بابا دیگه سبک ماشینی تکراری شده و .... اما صبر کنید ! این بازی با همه  بازی های ماشینی که تا به حال انجام داده اید متفاوت است ! هم سبک بازی و هم ویژگی ها !!! این بازی که RollCage نام دارد ، در واقع بازی ماشین کوچولوها است ! شما در این بازی جاده های سخت و پیچیده ای رو با ماشین های کوچک باید طی کنید ، ماشین هایی که چپ شدن تو کارشون نیست و پشت و روی آنها یکی است ! یعنی حتی اگر ماشین شما چپ شود و به پشت هم بیفتد میتوانید با پشت ماشین هم به بازی ادامه دهید ! و نکته ی خیلی جالب بازی این است که شما میتوانید با جاذبه هم مبارزه کنید ، یعنی اگر وارد تونلی شوید میتوانید روی سقف تونل هم مسیر رو طی کنید !
سبک بازی شباهت های زیادی به بازی Crash CTR (بازی پلت فرم ps1) دارد ! تیراندازی با ماشین و از راه به در کردن ماشین های حریف از جمله ویژگی هایی هستند که باعث زیباتر شدن بازی شده اند ! شامل شدن انواع بازی ، اعم از تک نفره ، دو نفره ، مسابقات جهانی و ... از دیگر وِیژگی های بازی است .
این بازی رو به همراه تصاویری از محیط بازی میتوانید در ادامه ی مطلب دریافت کنید .

ویژگی های بازی :
- تجربه ی سبکی جدید در بازی ماشین
- جمع شدن ویژگی های دوست داشتنی در یک بازی
- داشتن بخش های متفاوت برای بازی ( تک نفره ، دو نفره ، مسابقات حذفی و ... )
- مراحل بسیار زیاد و گوناگون
- دارا بودن رزولیشن های بالا که میتونید در تلوزیون های LCD هم بدون افت کیفیت از این بازی لذت ببرید
- صداگذاری 3بعدی و مناسب
- شبیه سازی فوق العاده ی برخورد
- قابل اجرا در تمامی سیستم عامل ها (از جمله ویندوز 7)


ادامه مطلب+Download

دانلود رایگان بازی کامپیوتر اکشن و پرتابل Astro Avenger 2

نوشته شده توسط در تاریخ جمعه، 2 بهمن ماه 1388
Astro Avenger II از سری بازی های اکشن فضایی، در نوع خود بسیار جذاب و هیجانی است. در این بازی جهان بشریت پس از سپری کردن یک بحران سیاسی جهانی در صدد است تا حضور در کهکشان های دیگر را تجربه کند. اما مشکلی که وجود دارد وجود ناوگان بسیار قدرتمند و هولناک دشمنان فضایی بر سر راه این هدف است. به طوری که تلاش های اولیه برای انجام آن موجب از بین رفتن بیشتر نیروها و تجهیزات شده است. اما راه نجات از این بحران دست یافتن به سلاح های سری و فوق پیشرفته است که می تواند جهت جنگ را به نفع نیروهای خودی تغییر دهد .... در این بازی نبرد در پنج کهکشان عظیم با محیط خیره کننده را تجربه خواهید کرد. با کسب امتیازات کافی قادر خواهید بود تا فضاپیمای جنگی خود را ارتقا داده و به انواع سلاح های پیشرفته و متنوع تجهیز کنید. از جمله سلاح های تعبیه شده در فضاپیما بمب افکن می توان به حدود 29 نوع انواع لیزرها و راکت ها اشاره کرد. این بازی دارای گرافیک بسیار بالایی است. بازی به صورت بدون نیاز به نصب (پرتابل) می باشد.
 ویژگی های بازی:
 
ـ گرافیک بسیار بالای بازی
 ـ 35 نوع انواع دشمنان قدرتمند
 ـ 25 نوع انواع لیزر و 5 نوع راکت و 4 نوع droid
 ـ تجربه نبرد در 5 نوع کهکشان مختلف
 ـ 5 نوع مختلف سفینه فضایی
 ـ بازی به صورت بدون نیاز به نصب
 حداقل سیستم مورد نیاز:
 
ـ سیستم عامل xp or vista
 ـ پردازنده مرکزی pentium3
 ـ حافظه موقت 256MB
 ـ کارت گرافیک 64MB

v5znlx.jpgتصاویری از بازی را می‎توانید در ادامه مطلب ببینید.

ادامه مطلب+Download

دانلود رایگان بازی کامپیوتر اکشن و پرتابل قهرمان کهکشان Last Galaxy Hero

نوشته شده توسط در تاریخ جمعه، 2 بهمن ماه 1388
بازی Last Galaxy Hero یکی از بهترین و هیجانی ترین بازی های نبردهای فضایی است که بازی با آن نیازمند دقت و توانایی بسیار زیادی است. در این بازی شما در نقش هدایتگر یک سیستم بسیار پیشرفته دفایی خواهید بود که باید مانع از نفوذ دشمنان قدرتمند خود به مقر خودی شوید. شما بایستی با تحلیل و مدیریت قوی وضعیت موجود قبل از اینکه مهماتتان تمام شود تمام دشمنانتان را نابود کرده و مرحله را به اتمام برسانید. شلیک بمب های کوانتومیو لیزری و همچنین بالا و پایین رفتن لوله پرتاب موشک توسط موس خواهد بود و می توانید با صفحه کلید به چپ و راست حرکت کنید. بازی با حجم بسیار کم خود دارای گرافیک قابل قبولی است، همچنین به صورت بدون نیاز به نصب (پرتابل) می باشد.
 ویژگی های بازی:
 
ـ گرافیک بالا با توجه حجم پایین
 ـ بازی به صورت پرتابل
 ـ نیاز به کار کردن با هر دوی موس و کیبورد در حین بازی
 ـ پرداختن عالی سازنده به جزییات
 ـ انجام مراحل در انواع سیارات با محیط جذاب و هیجانی
 حداقل سیستم مورد نیاز:
 
ـ سیستم عامل xp or vista
 ـ پردازنده مرکزی pentium3
 ـ حافظه موقت 256MB
 ـ کارت گرافیک 64MB

341Thumb32.jpgتصاویری از بازی را می‎توانید در ادامه مطلب ببینید.

ادامه مطلب+Download
نظرات() 

ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام
stds testing
شنبه 13 آبان 1396 05:44 ب.ظ
اگر بخواهید معامله خوبی از این پاراگراف بدست بیاورید، باید چنین تکنیک هایی را برای وب سایت شما به دست آورید.
best psychic reading
جمعه 12 آبان 1396 09:27 ب.ظ
سلام! این نوع از موضوع است، اما من نیاز به برخی از مشاوره از
وبلاگ ایجاد شده آیا تنظیم کردن سخت است؟
وبلاگ شما؟ من خیلی techincal نیست، اما من می توانم چیزهای شکل
خارج خیلی سریع من فکر میکنم در مورد ساختن خودم فکر میکنم، اما مطمئن نیستم که در آن شروع شود.

شما نظر یا ایده ای دارید؟ با تشکر
best supplement medicare plans
چهارشنبه 10 آبان 1396 06:41 ب.ظ
به نظر من، وبسایت شما ممکن است دارای سازگاری مرورگر وب باشد
مسائل هر بار که به وبلاگ شما در Safari نگاه می کنم، به نظر می رسد خوب است اما با باز کردن در IE، برخی از موضوعات همپوشانی وجود دارد.
من فقط می خواستم به شما یک سر سریع سر بزنم!
جدا از آن، وب سایت فوق العاده!
What causes pain in the Achilles tendon?
پنجشنبه 16 شهریور 1396 05:06 ق.ظ
I've been exploring for a little for any high quality
articles or weblog posts on this kind of area . Exploring in Yahoo I ultimately stumbled upon this
website. Studying this info So i am glad to convey that I've an incredibly
good uncanny feeling I discovered just what I
needed. I most indubitably will make sure to do not forget this website and give it a look
on a continuing basis.
http://velvetfuhriman.weebly.com/blog/what-causes-mortons-neuroma
سه شنبه 17 مرداد 1396 08:51 ق.ظ
Hello Dear, are you genuinely visiting this site daily, if so then you
will definitely take pleasant experience.
How do you grow?
دوشنبه 16 مرداد 1396 05:09 ق.ظ
hello there and thank you for your information – I've
definitely picked up something new from right here.
I did however expertise a few technical points using this site, since I experienced to reload the website a lot of times previous
to I could get it to load properly. I had been wondering if
your hosting is OK? Not that I'm complaining, but sluggish loading instances times will
often affect your placement in google and could damage your high-quality score
if advertising and marketing with Adwords.

Well I'm adding this RSS to my e-mail and could look
out for much more of your respective fascinating content.
Ensure that you update this again very soon.
Why does it hurt right above my heel?
شنبه 7 مرداد 1396 03:09 ب.ظ
Aw, this was an extremely good post. Spending some time and actual effort
to make a good article… but what can I say… I procrastinate a lot and
don't seem to get anything done.
Kelsey
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 09:40 ق.ظ
Appreciate this post. Will try it out.
manicure
پنجشنبه 17 فروردین 1396 06:06 ق.ظ
It's awesome in favor of me to have a web page, which is helpful for my knowledge.
thanks admin
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آرشیو ماهیانه
لیست کامل آرشیو
آمار
تعداد کل مطالب ارسالی
تعداد کل نویسندگان
تاریخ آخرین بروزرسانی
تعداد بازدید امروز از وبلاگ
تعداد بازدید دیروز از وبلاگ
تعداد بازدید ماه قبل
تعداد بازدید کل از وبلاگ
تاریخ آخرین بازید از وبلاگ
نویسندگان